Jdi na obsah Jdi na menu

Výuka metodou Super NAture

4. 9. 2017
 
Milí rodiče,
uvádím zde několik důležitých informací týkající se výuky angličtiny žáků  1.třídy (následně i 2. třídy)  novou metodou, vycházející z principů Helen Doron Early English.
 Výuka Super-Nature dětem nabízí interaktivní angličtinu, založenou na spoustě zážitků. Více na:
http://www.supernature.cz/ (Na naší škole probíhá již třetím rokem a jsme velice spokojeni.)
Žáci obdrželi set pomůcek na výuku, který pro ně uhradila obec Velký Osek
1. Učebnice/pracovní sešit
2. Náčrtník
3. CD s původními písněmi
Od rodičů se žádá, aby zajistili doma pravidelný opakovaný poslech speciálně vytvořených originálních nahrávek, resp. části, která je učitelem zadána (nyní 1-9), alespoň jedenkrát denně - na pozadí jakékoliv dětské činnosti - při vstávání, při hře, při jízdě automobilem, malování, vaření, úklidu aj. Nevadí, že žáci nerozumí, vstřebávají podvědomě melodii, rytmus a stavbu anglické věty, rovněž upevňují slovní zásobu, jako je tomu při učení se jazyku mateřskému.
Lekce jsou koncipovány tak, že žáky motivují ke skupinové spolupráci, podporují jejich sebevyjádření a zvyšují kapacitu jejich paměti. Děti jsou zapojovány do aktivit, které jsou přiměřené jejich věku a přirozeně je motivují používat angličtinu při učení se o přírodě, ekologii, zvířatech, rostlinách a o světě okolo.
Vše ale vychází z poslechu, který je jim třeba doma pouze zprostředkovat -zapnutím CD. Pokud žáci doma poslouchat nebudou, celá metoda pozbývá smyslu a nemohou v ní být úspěšní. Žádáme Vás tedy o tuto spolupráci, která by Vás neměla nijak zatížit. Pomůžete tak nám, ale hlavně svému dítěti.
Nyní poslouchejte zatím CD 1- 17.

Pro naši lepší komunikaci budeme používat tyto stránky.
Velice děkuji za spolupráci Edita Burešová